«
  1. Anasayfa
  2. Ekonomi
  3. Dijital Bankacılık platformu ON, sektörel iş birlikleriyle müşterilerinin finansal çözüm ortağı oluyor

Dijital Bankacılık platformu ON, sektörel iş birlikleriyle müşterilerinin finansal çözüm ortağı oluyor

dijital-bankacilik-platformu-on-sektorel-is-birlikleriyle-musterilerinin-finansal-cozum-ortagi-oluyor.jpg

Perakendeden otomotive kadar pek çok farklı alanda iş birlikleri yaparak müşterilerine hızlı ve kolay finansal çözümler sunan dijital bankacılık platformu ON, sektöre yön vermeye ve hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. 

Türkiye’nin yeni nesil dijital bankacılık platformu ON, farklı sektörlerden markalarla gerçekleştirdiği iş birlikleri ile büyümeye devam ediyor. 

41 farklı marka ile 3.500 noktada müşterilerine finansal çözümler sunan ON; otomotiv sektöründen mobilyaya, beyaz eşyadan elektroniğe sektörün öncü markaları ile Alışveriş Kredisi ve Taşıt Kredisi ürünlerindeki avantajlı oranlarıyla müşterilerine alışverişin en kolay halini sunuyor. 

Marka iş birlikleriyle pek çok sektörde kredi

Hızlı ve kolay kullanımı ile dijital bankacılığa farklı bir bakış açısı getiren ON; Garmin ile akıllı saatlerde, Vivense ile ev dekorasyonunda, BMC ile de her ihtiyaca yönelik bisiklet alımında Alışveriş Kredisi özelinde müşterilerine avantajlı kredi kullandırımı sağlıyor. Ayrıca; Carvak ile ikinci el araba alım-satımında sunduğu ayrıcalıklı Taşıt Kredisi ile müşterilerinin finansal çözüm ortağı oluyor.

Teknolojik yatırımlar ve müşterilerine sunduğu yenilikçi ürünlerle dijital bankacılık sektörüne yeni bir soluk getiren ON; ev yaşam, teknoloji gibi farklı sektörlere yönelik iş birlikleriyle gücünü pekiştiriyor.

Avantajlı faiz oranlarıyla kredi imkânı

Alışveriş Kredisi ve Taşıt Kredisi ürünlerinde avantajlı faiz oranlarıyla tüketicilere alternatifli ödeme seçenekleri sunan ON, iş birliklerinde büyümeye devam ediyor. Herkesin faydalanabildiği ON Alışveriş Kredisi ve Taşıt Kredisi ürünleri ile tüketiciler, banka şubesine gitmeden Burgan Bank’ın iş birliği yaptığı Garmin, Vivense, Carvak, BMC gibi mağazalarından, beğendikleri ürünü anında avantajlı oranlar ile alabiliyorlar. 

Farklı sektörlerle güçlü iş birlikleri

Dijital bankacılık uygulaması ON’un kullanıcı dostu, konforlu ve güvenli bir dijital deneyime odaklandığını ifade eden Burgan Bank Dijital Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Halil Özcan, şöyle konuştu: “Perakendeden otomotive kadar farklı sektörlerle hayata geçirdiğimiz güçlü iş birlikleri sayesinde, müşterilerimize kazançlı ve kolay bankacılığı ON uygulamamızın ayrıcalıklı farkıyla sunuyoruz. Birçok sektörde giderek artan bayi kredi ağımızla tüketici finansmanında da ürün yelpazemizi genişletiyoruz. Yeni nesil dijital bankacılık platformumuz ON ile daha çok kişiye masrafsız, hızlı, kolay ve güvenilir bir bankacılık hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Önümüzdeki dönemde sektörel iş birliği ağımızı genişleterek müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarında yanlarında olmayı sürdüreceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Hbr TV Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *